Ognisko Sycharowskie w Białej Podlaskiej – ul. Narutowicza 37

Kościół Św. Antoniego


Spotkania Ogniska w salce (wejście od parkingu) przy kościele Św. Antoniego przy ul. Narutowicza 37 w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św., która rozpoczyna się o godz. 15:30 oraz w trzecią środę miesiąca po Mszy św, która rozpoczyna się o godz. 18:30.

Kościół św. Antoniego w Białej Podlaskiej >>>

Stowarzyszenie OPP

program do pit - darmowy

W trzecią środę miesiąca w dniu 18 września 2019 r odbyło się kolejne spotkanie Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR w Białej Podlaskiej. Rozpoczęliśmy Mszą Świętą o godz. 18:30. Po Eucharystii kontynuowaliśmy spotkanie  formacyjne, w salce w Domu Katechetycznym z wejściem od strony parkingu przy kościele Św. Antoniego.

Po otwarciu spotkania modlitwą Ojcze Nasz i do Ducha Świętego oraz  przypomnieniu charyzmatu wspólnoty i zasad obowiązujących na spotkaniu rozpoczęliśmy tradycyjny  „krąg”. Dzielenie się świadectwem odbyło się w atmosferze zrozumienia i życzliwości. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i wspólną formację modlitewną. W oczekiwaniu na rekolekcje w Kodniu polecamy wszystkich uczestników rekolekcji i ks. Rekolekcjonistę opiece Matki Boskiej Kodeńskiej.

Najbliższe spotkanie Ogniska WMM Sychar w Białej Podlaskiej odbędzie się  w niedzielę 06 października 2019 r. po mszy św. o godz. 15:30.

Kronika